top of page

Jak šel čas s našimi platformami

Seriál videí, který vás nechá nahlédnout do zákulisí naší společnosti, je v plném proudu. Naposledy generální ředitel Jaromír Řezáč zavzpomínal na učitele, kteří ovlivnili jeho výběr profesního oboru. Zavedl vás také do doby, kdy začal podnikat a založil společnost Gordic.


Pojďme se ale posunout zase o kus dál. V dnešním díle představíme vize a platformy naší společnosti. Hned v úvodu vás Jaromír Řezáč seznámí s hlavními technologickými pilíři, kterými jsou GINIS (bezpečná a otevřená integrační platforma s garantovanou legislativou), KYBEZ (platforma kybernetické bezpečnosti) a GYBER (bezpečná inteligentní integrační platforma pro IoT). Upozorní i na nutnost naučit se fungovat v digitálním prostoru, který se stává běžnou součástí našich životů a je nevyhnutelný.


Dále se dozvíte, kolik organizací denně pracuje s našimi produkty, jež drží krok s aktuální legislativou, či co je důležité v péči o zákazníky.


„Jedním z našich kréd je udržet maximální kontinuitu a odpovědnost vůči našim klientům. Jednoznačně chceme, aby u nás byli spokojeni,“ zdůrazňuje generální ředitel.

Nebudeme vás napínat a prozradíme, jaké téma jsme si pro vás připravili přesně za týden. Na Velikonoční pondělí vás seznámíme s osobním kodexem Jaromíra Řezáče, kterým se řídí nejenom v osobním, ale také pracovním životě.

Celý rozhovor naleznete zde.

18 zobrazení

Comments


bottom of page