top of page

Platforma KYBEZ, cesta k bezpečnému digitálnímu prostoru

Každý začátek má svůj konec a je až neuvěřitelné, že je to více než měsíc a půl, kdy jsme vypustili do světa první ze série sedmi videí s generálním ředitelem. Každé pondělí jsme vás nechali nahlédnout pod pokličku naší společnosti.


Seznámili jsme vás s Jaromírem Řezáčem, jeho mládím, kdy zavzpomínal na svoje rodiče a učitele, dozvěděli jste se, jak postupně vznikal Gordic, jeho platformy a Iniciativa KYBEZ. Před týdnem vám generální ředitel vysvětlil, proč je důležité, aby děti našly rovnováhu mezi analogovým a digitálním světem. V posledním díle se zaměří na platformu KYBEZ, která byla založena zhruba před 10 lety.


KYBEZ je platforma pro efektivní spolupráci akademických institucí a komerčních firem zabývající se osvětou, systematickým vzděláváním, managementem, službami a technologiemi v oblasti bezpečnosti informací. A to včetně kybernetické bezpečnosti a obrany. Jejím hlavním posláním je snaha o bezpečnější digitální prostor a kvalitní život v něm.Abychom toho dosáhli je podle Jaromíra Řezáče nezbytné systematické vzdělávání: „Daleko lepší, než stále nakupovat nové a nové technologie, je proškolovat svůj personál a dělat to pravidelně. Tento přístup stojí minimum peněz a je hodně účinný.“

Co říct závěrem? Vážíme si toho, že jste sérii videí pravidelně sledovali a zajímali se o zákulisí naší společnosti. Budeme rádi, když nám přízeň zachováte i nadále. Pokud vás budou zajímat i jiná témata, která by stála za zdokumentování, napište nám na marketing@gordic.cz.

Celý rozhovor naleznete zde.

22 zobrazení

Commentaires


bottom of page